Angajam ajutor lacatus, Italia

Job Expirat

Cerinte post
Cerinte:
- experienta in confectionarea subansamblelor metalice dupa plan;
- abilitati de citire si utilizare a planului/desenului tehnic (nivel incepator);
- rigurozitate in respectarea regulilor si instructiunilor;
- corectitudine, seriozitate;
- permis auto (categoria B);
- capacitate de a lucra in echipa;
- cunoasterea limbii italiene la nivel conversational (constituie avantaj).

Responsabilitati
Transmiterea candidaturilor

Candidatii interesati se pot inscrie completand datele de mai jos, urmand ca in cel mai scurt timp posibil sa fie contactati de unul din operatorii de recrutare.

De asemena, CV-ul poate fi trimis utilizand unul din urmatoarele canale de comunicare:
- la adresa de e-mail: hr@debeojobs.com
- atasat ca mesaj la adresa de facebook: https://bit.ly/2DhssIp
- informatii suplimentare se pot obtine la nr de tel. 0332.401.106.

Prin transmiterea datelor personale, a CV-ului sau a orcarei alte informatii, declarati ca sunteti de acord cu termenii privind prelucrarea datelor cu caracter personal, mentionati aici: https://bit.ly/2Rz4Pnr

Beneficii
Oferta de angajare:
- remuneratie totala (salariu, indemnizatii, alocatii, etc.) conform nivelului stabilit in tara de destinatie;
- transport si cazare asigurate de firma (fara retinere din salariu);
- anagajare in baza unui contract de munca cu norma intreaga;
- asigurare medicala;
- asistenta pe toata durata sederii in tara de destinatie.

DEBEO JOBS S.R.L., Agent de Munca Temporara, autorizata cu nr. A/0000927 emisa de Ministerul Muncii si Justitiei Sociale, angajeaza ajutor de lacatus constructii metalice pentru proiectele unui partener din Italia.