ANGAJAM BUCATAR OSPATARI CAMERISTE

Job Expirat

Cerinte post
Job4life recruteaza OSPATARI/ BUCATARI/ CAMERISTE cu experienta, vorbitori de limba engleza sau germana pentru vase de croaziera fluviale, in Europa (nu sunt necesare cursurile IMO).

Ofertele salariale ajung si pana la 2000 euro/net cu tips garantat prin contract inclus

Oferta salariala: in functie de vas/contract.

Data de start: Imediata

Nu se percep TAXE/COMISIOANE!

Angajatorii ofera:

• contract de munca pe perioada determinata

• transport - masa - cazare - asigurate gratuit;

• bonus: 200 euro - pentru transport concediu ;

• rotatie: 6 saptamani sau 3 luni pe vas cu 2-3 saptamani acasa;

• asigurare medicala/sociala prin contract;

• bonusuri, tips garantat, etc.

Responsabilitati
NU se percep taxe • comisioane!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

%E2%9C%89 job4lifesibiu@gmail.com

%E2%98%8E 0775327496

Beneficii
Fiecare candidat:

• trebuie sa vorbeasca limba engleza sau germana - nivel conversational;

• trebuie sa aiba experienta in domeniu min. 6 luni;

Prezentarea firmei
JOB4LIFE - AGENTIE DE RECRUTARE PERSONAL PENTRU STRAINATATE