Angajam bucatar,ospatar,spalator vase,vulcanizator si electrician

Job Expirat

Cerinte post
SC MARELE VOLAN SRL-Hotel -Restaurant Via Aurelia (via a vis de Metro 1) angajeaza ospatar, bucatar (bucatarie italiana), spalator vase, vulcanizator (ptr service anvelope) si electrician (postul necesita diploma). Suntem mereu in cautare de oameni talentati si pasionati, asa ca ai toate motivele sa te alaturi echipei noastre. Noi te rasplatim si iti oferim: salariu atractiv, program flexibil, echipa tanara si contract de munca. Programeaza un interviu la 0744644256,0723358429.

Responsabilitati
SC MARELE VOLAN SRL-Hotel -Restaurant Via Aurelia (via a vis de Metro 1) angajeaza ospatar, bucatar (bucatarie italiana), spalator vase, vulcanizator (ptr service anvelope) si electrician (postul necesita diploma). Suntem mereu in cautare de oameni talentati si pasionati, asa ca ai toate motivele sa te alaturi echipei noastre. Noi te rasplatim si iti oferim: salariu atractiv, program flexibil, echipa tanara si contract de munca. Programeaza un interviu la 0744644256,0723358429.

Beneficii
SC MARELE VOLAN SRL-Hotel -Restaurant Via Aurelia (via a vis de Metro 1) angajeaza ospatar, bucatar (bucatarie italiana), spalator vase, vulcanizator (ptr service anvelope) si electrician (postul necesita diploma). Suntem mereu in cautare de oameni talentati si pasionati, asa ca ai toate motivele sa te alaturi echipei noastre. Noi te rasplatim si iti oferim: salariu atractiv, program flexibil, echipa tanara si contract de munca. Programeaza un interviu la 0744644256,0723358429.

Prezentarea firmei
SC MARELE VOLAN SRL-Hotel -Restaurant Via Aurelia (via a vis de Metro 1) angajeaza ospatar, bucatar (bucatarie italiana), spalator vase, vulcanizator (ptr service anvelope) si electrician (postul necesita diploma). Suntem mereu in cautare de oameni talentati si pasionati, asa ca ai toate motivele sa te alaturi echipei noastre. Noi te rasplatim si iti oferim: salariu atractiv, program flexibil, echipa tanara si contract de munca. Programeaza un interviu la 0744644256,0723358429.