Angajam Consilier Clienti

Job Expirat

Cerinte post
Delite cauta colegi noi, cu abilitati dezvoltate de comunicare si convingere, care sa ocupe postul de CONSILIER CLIENTI.

Candidatul ideal este orientat catre oameni, are o atentie sporita asupra detaliilor, iar atitudinea pozitiva face parte din ritualul sau zilnic. Dincolo de toate aceste lucruri, isi doreste sa lucreze in echipa, este ambitios, dinamic si stie sa se faca placut in relatia cu clientii si colegii.

Descrierea jobului

Cerinte:
• Cei 7 ani de acasa. Restul le invatam impreuna;
• Studii medii sau superioare, inclusiv Absolventi Studii Universitare Promotia 2019
• Abilitati dezvoltate de comunicare si convingere cu un vocabular bine pus la punct
• O foarte buna cunoastere a limbii romane
• Cunostinte de utilizare PC, Microsoft Office, Internet
• Limba Engleza, nivel conversational
• Disponibilitate la deplasari in tara
• Permis de conducere categoria B, cu vechime de minim 3 ani

Responsabilitati
Ce vei face?
• vei invata constant despre vanzari si serviciile pe care le ofera Delite;
• te vei deplasa la sediul clientului unde vei promova imaginea, produsele si serviciile Delite, ajutand clientul sa cumpere produsele cele mai potrivite;
• vei lua comenzi si le vei transmite departamentul de productie;
• vei mentine constant relatia cu clientii Delite;
• vei lucra cu obiective clare.

Beneficii
Cum iti rasplatim munca?
• Salariu negociabil in functie de cunostintele si de performantele dobandite, cu posibilitatea de a obtine bonusuri din vanzari;
• Iti oferim training-uri gratuite si oportunitati de formare profesionala;
• Sansa de dezvoltare intr-o echipa tanara si o cariera solida in vanzari.

Crezi ca esti compatibil cu profilul prezentat mai sus? Atunci, hai sa ne cunoastem! Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email: recrutare@delite-textile.ro, alaturi de cateva cuvinte prin care sa ne explici de ce te-ar atrage acest domeniu si ce te-ai astepta sa gasesti odata intrat/a in echipa noastra.
In functie de descrierea pe care o primim si in masura in care CV-ul corespunde profilului nostru, vom face o selectie, in urma careia vom programa la interviu doar persoanele selectionate. Te rugam sa acorzi mare atentie acelor cateva cuvinte care te motiveaza deoarece acestea constituie factorul decisiv in alegerea candidatului.

Prezentarea firmei
Cine suntem noi?

Delite este singura companie din domeniul utilarilor cu articole textile pentru Horeca care si-a propus, ca misiune principala, sa schimbe perceptia proprietarilor de hoteluri si restaurante despre importanta textilelor achizitionate, astfel incat sa realizeze impactul covarsitor avut de calitatea acestora asupra satisfactiei clientilor lor.