Angajam operator CNC, Iasi

Job Expirat

Cerinte post
CERINTE
• absolvent de liceu sau scoala profesionala domeniu tehnic;
• persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva;
• disponibilitate de a lucra in schimburi;
• bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• punctualitate si eficienta;
• experienta ca operator intr-o companie de productie constituie avantaj;
• cunostinte de desen tehnic.

Responsabilitati
DESCRIEREA JOBULUI
• efectueaza intretinerea preventiva a utilajului de productie;
• respecta documentatia de productie (routing) si desenul de executie;
• efectueaza set-up-ul (reglarea masinii) si opereaza utilajul de productie;
• se asigura ca are dispozitivele si instrumentele de masura adecvate pentru
piesele in lucru;
• efectueaza masuratorile si inregistreaza datele complet si corect pentru a asigura
calitatea productiei.

Beneficii
BENEFICII
• salariul incepand de la 2700 lei;
• tichete de masa;
• transport platit;
• bonus de vacanta, Paste, Craciun, aniversare companie;
• spor de noapte;
• spor de weekend;
• spor pentru ore suplimentare;
• asigurare formare profesionala.

Suna la nr de telefon: 0332 401 106
Trimite-ne CV-ul tau la: hr@debeojobs.com

DEBEO JOBS SRL este o societate comerciala care presteaza servicii de resurse umane, fiind autorizata ca agent de munca temporara de catre Ministerul Muncii si Justitiei Sociale, si inregistrata in Registrul National al Agentiilor de Munca Temporara.