Angajam receptioner hotel

Job Expirat

Cerinte post
Avem un loc disponibil in echipa noastra ! Daca esti atent la detalii si daca te autocaracterizezi ca fiind punctual,serios si amabil, incearca-ti norocul si vino sa ne cunoastem. Cu sau fara experienta, iti vom oferi cadrul propice dezvoltarii tale ca receptioner. Programeaza-ti interviul la 0757017066.

Responsabilitati
Avem un loc disponibil in echipa noastra ! Daca esti atent la detalii si daca te autocaracterizezi ca fiind punctual,serios si amabil, incearca-ti norocul si vino sa ne cunoastem. Cu sau fara experienta, iti vom oferi cadrul propice dezvoltarii tale ca receptioner. Programeaza-ti interviul la 0757017066.

Beneficii
Avem un loc disponibil in echipa noastra ! Daca esti atent la detalii si daca te autocaracterizezi ca fiind punctual,serios si amabil, incearca-ti norocul si vino sa ne cunoastem. Cu sau fara experienta, iti vom oferi cadrul propice dezvoltarii tale ca receptioner. Programeaza-ti interviul la 0757017066.

Prezentarea firmei
Avem un loc disponibil in echipa noastra ! Daca esti atent la detalii si daca te autocaracterizezi ca fiind punctual,serios si amabil, incearca-ti norocul si vino sa ne cunoastem. Cu sau fara experienta, iti vom oferi cadrul propice dezvoltarii tale ca receptioner. Programeaza-ti interviul la 0757017066.