Asistent Manager pentru RBA RECORDS SRL

Job Expirat

Cerinte post
- Atitudine si gandire pozitiva
- Capacitatate de lucru in echipa
- Buna organizare, atentie la detalii, atentie distributiva
- Cunostinte avansate in utilizarea programului MS Office
- Permisul de conducere cat. B reprezinta un avantaj
- Cunostinte juridice reprezinta un avant

Responsabilitati
- Gestioneaza comunicarea cu publicul companiei si colaboratori folosind platforme de mailing si social media
- Redacteaza contracte pentru clienti/furnizori
- Participa la organizarea evenimentelor din cadrul firmei
- Comunica telefonic sau electronic cu clientii firmei
- Activitati specifice unui asistent manager

Beneficii
SC RBA Records SRL este o casa de discuri, organizator de evenimente private si corporate. Colaboram cu cei mai mari artisti din romania si organizam spectacole in toata Romania de peste 20 de ani.

Biroul nostru se afla pe Bulevardul Burebista, nr 3, Bucuresti.