Asistent resurse umane

Cerinte post
Motivat sa lucrezi in echipa;
Inclinat catre dezvoltare personala si profesionala;
Aptitudine pentru invatare rapida si intelegere;
Capacitate de organizare foarte buna;
Capacitate buna de comunicare;
Experienta in proiecte de administrare de personal,
Cunostinte de Microsoft Office (Excel, Word),
Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan

Responsabilitati
Arhivarea documentelor;
Scanarea documentelor;
Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal (contractelor de munca, actelor aditionale, deciziilor de incetare, majorarilor salariale)
Intocmirea diverselor situatii pentru departamentul de resurse umane(adeverinte, situatii concedii, pontaj)

Beneficii
In urma interviului

Suntem cunoscuti pentru gama diversificata de preparate culinare cu specific national si international, dulcuri si fresh-uri si pe care le-am lansat pe piata in urma unor verificari atent facute de o echipa de specialisti in domeniul gastronomiei
Daca doresti sa te alaturi unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu, trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: valentina.georgescu@sterlingcruise.eu si revemin cu un telefon,
Multumim!