Expert SSM/Responsabil Q&HSE

Job Expirat

Cerinte post
• Studii de inginerie mecanica;
• 1-3 ani de experienta;
• Nivel profesional de operare Microsoft EXCEL / Microsoft Word
• Cunoasterea cerintelor ISO 9001: 2015
• Abilitatea de a identifica problemele de fabricatie (calitatea produselor, deseurile de productie TIMWOODS)
• Implicare proactiva in rezolvarea problemelor referitoare la H&S si mediu

Responsabilitati
• Responsabil de buna desfasurare a proceselor si planurilor de actiune legate de HSE si un sistem de calitate operativ;
• Participa la pregatirea manualului de calitate (QM);
• Participa la auditurile de calitate (interne / furnizori);
• Comunica cu furnizorii si clientii;
• Gestioneaza NC si investigheaza cauzele principale ale problemelor care apar (5 WHY);
• Sustine implementarea LEAN;
• Responsabil pentru management vizual (calitate / HSE).

Beneficii
• Salariul tarifar peste media pietii;
• Bonuri de masa;
• Transport asigurat prin cursa-conventie;
• Prime de vacanta
• Prime cu ocazia urmatoarelor evenimente: Craciun, Paste, 1 Iunie;

Prezentarea firmei
Firma activeaza in domeniul confectiilor metalice.