Gestionar depozit anvelope

Cerinte post
Candidatul ideal:
• Studii - minimum liceu cu profil tehnic
• Operare pachet MsOffice - constituie un avantaj
• 1-2 ani experienta intr-un post similar - avantaj experienta gestionar in domeniul auto
• Atestat de lucru pe stivuitor
• Seriozitate si disciplina, responsabilitate
• Atent la detalii, capacitate de organizare si gestionare a timpului
• Capacitate de a lucra in echipa

Responsabilitati
Descrierea jobului:
• Controlul documentelor aferente stocurilor
• Operare program de gestiune
• Gestionarea intrarilor si iesirilor din depozitul - manipulare marfuri, realizare documentatie necesara, monitorizarea concordantei intre faptic si scriptic

Beneficii
Se ofera:
• Pachet salarial atractiv
• Servicii medicale si asigurare de sanatate
• Transport asigurat
• Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala
• Traininguri periodice
• Mediu de lucru profesionist

EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari vehicule comerciale (camioane, remorci si semiremorci) si prin toate serviciile aferente (intretinere si service).

EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui Gestionar depozit anvelope pentru locatia din Gilau, jud.Cluj.