Hotel Aurelia angajeaza camerista hotel

Job Expirat

Cerinte post
Hotel Aurelia angajeaza camerista hotel.Suntem o echipa sociabila , vesela si te asteptam cu drag sa faci si tu parte din ea . Cautam persoane serioase in vederea unei colaborari pe termen lung. Iti oferim: salariu atractiv, carte de munca si mediu de lucru placut. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0757017066!

Responsabilitati
Hotel Aurelia angajeaza camerista hotel.Suntem o echipa sociabila , vesela si te asteptam cu drag sa faci si tu parte din ea . Cautam persoane serioase in vederea unei colaborari pe termen lung. Iti oferim: salariu atractiv, carte de munca si mediu de lucru placut. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0757017066!

Beneficii
Hotel Aurelia angajeaza camerista hotel.Suntem o echipa sociabila , vesela si te asteptam cu drag sa faci si tu parte din ea . Cautam persoane serioase in vederea unei colaborari pe termen lung. Iti oferim: salariu atractiv, carte de munca si mediu de lucru placut. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0757017066!

Prezentarea firmei
Hotel Aurelia angajeaza camerista hotel.Suntem o echipa sociabila , vesela si te asteptam cu drag sa faci si tu parte din ea . Cautam persoane serioase in vederea unei colaborari pe termen lung. Iti oferim: salariu atractiv, carte de munca si mediu de lucru placut. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0757017066!