Livrator

Cerinte post
• Studii liceale
• Cunostinte PC - Office - nivel mediu
• Permis de conducere categoria B
• Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
• Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

Responsabilitati
• Livreaza piesele si anvelopele la sediul clientului sau punctul de livrare stabilit
• Raspunde de efectuarea transportului in conditii optime si preda clientului factura fiscala aferenta marfurilor livrate
• Raspunde de incasarea in numerar a contravalorii marfurilor livrate
• Colecteaza carcase de anvelope

Beneficii
• Pachet salarial atractiv
• Pachet de servicii medicale si asigurare de sanatate
• Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa hr@evwholding.ro.
Relatii suplimentare se pot obtine la telefon nr. 0372 200 026, 0372 200 117.

EVW Holding, parte a Turbo's Hoet Group, detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari vehicule comerciale si prin toate serviciile aferente (intretinere si service).