Mecanic auto

Cerinte post
• Studii medii
• Experienta pe un post similar constituie avantaj

Responsabilitati
• Executa lucrarile de spalare si curatare interioare autovehicule.
• Efectueaza curatenie in service: curatare pardolesi, usi, canale, geamuri etc.
• Preia deseurile (piese feroase si neferoase, ambalaje, sticla, ulei uzat, baterii uzate etc.).
• Preia si preda salopetele de lucru ale personalului din service.
• Se ocupa de intretinerea sculelor speciale si a incaperii.

Beneficii
• Contract de munca pe durata nedeterminata
• Salariu fix, bonuri de masa
• Pachet servicii medicale si asigurare de sanatate
• Transport asigurat

Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul la adresa hr@evwholding.ro.

Cu peste 400 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, care vin in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari vehicule comerciale (camioane, remorci si semiremorci) si prin toate serviciile aferente (intretinere si service).