Operator masini unelte cu comanda numerica

Cerinte post
Debeo Jobs recruteaza Operatori CNC pasionati pentru un client din Iasi. Alatura-te echipei si fii parte din inovatie.
• Absolvent liceu tehnic sau scoala profesionala;
• Persoana organizata, serioasa, dinamica si proactiva;
• Disponibilitate de a lucra in schimburi, inclusiv schimb de noapte;
• Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
• Punctualitate si eficienta;
• Cunostinte de desen tehnic, nivel avansat;
• Experienta ca prelucrator prin aschiere sau operator masini unelte cu comanda numerica intr-o companie de productie.

Responsabilitati
• Efectueaza intretinerea preventiva a utilajului de productie;
• Respecta documentatia de productie (routing) si desenul de executie;
• Efectueaza set-up-ul (reglarea masinii) si opereaza utilajul de productie;
• Se asigura ca are dispozitivele si instrumentele de masura adecvate pentru piesele in lucru;
• Efectueaza masuratorile si inregistreaza datele complet si corect pentru a asigura calitatea productiei.

Beneficii
• Pachet salarial competitiv.
• Mediu de lucru dinamic si colaborativ;
• Tichete de masa - 40 de RON / zi lucrata;
• Tichete cadou de Craciun si Paste - cate 600 RON;
• Bonus de performanta;
• Prima de transport;
• Bonus de vacanta - 1100 RON Net/an - bonusul va fi acordat procentual pentru perioada lucrata din an ;
• Zile libere platite - in situatii familiale deosebite;
• Asigurare de viata;
• Servicii medicale private, cu tarif preferential;
• 7Card, cu tarif preferential.

Debeo Jobs este o agentie de munca temporara cu capital integral romanesc, autorizata de Ministerul Muncii din Romania, formata dintr-o echipa de recrutori, inspectori, avocati si contabili care ofera, de peste 15 ani, solutii strategice pentru gestionarea resurselor umane. Obiectul principal de activitate este de contractare, pe baze temporare, a personalului, cunoscut si ca leasing de personal dar oferim si alte servicii precum recrutarea, selectia, administrarea, si evaluarea personalului, servicii de payroll si consultanta in legislatia muncii.