Operator resapare anvelope

Cerinte post
• Studii medii;
• Experienta in inlocuirea anvelopelor, echilibrari computerizate, resapare anvelope prezinta avantaj;
• Cunostinte operare PC;
• Abilitati de lucru atat individual cat si in echipa.

Responsabilitati
• Analizeaza din punct de vedere tehnic procesul de resapare al anvelopelor;
• Executa reparatia anvelopelor;
• Asigura mentenanta echipamentelor de resapare.

Beneficii
• Pachet salarial atractiv;
• Servicii medicale si asigurare de sanatate;
• Transport asigurat;
• Traininguri periodice;
• Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul la adresa hr@evwholding.ro.

Cu peste 400 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, care vin in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari vehicule comerciale (camioane, remorci si semiremorci) si prin toate serviciile aferente (intretinere si service).