Optometrist / Consultant vanzari

Cerinte post
Acest job este pentru tine daca:

%E2%97%8F esti o persoana ambitioasa, dornica de a invata lucruri noi si de a oferi un serviciu premium catre clienti
%E2%97%8F esti o persoana cu imaginatie, creativitate si un simt estetic dezvoltat
%E2%97%8F esti o persoana activa, serioasa, amabila si organizata
%E2%97%8F iti place munca in echipa
%E2%97%8F iti place sa interactionezi si sa cunosti oameni noi
%E2%97%8F iti place sa negociezi, sa vinzi
%E2%97%8F ai studii de specialitate in Optometrie

Responsabilitati
Ce o sa faci?

%E2%97%8F vei efectua masuratorile optometrice
%E2%97%8F vei stabili dioptriile
%E2%97%8F vei trimite raportul zilnic al vanzarilor catre manager
%E2%97%8F vei recomanda lentilele care sa rezolve viciile de refractie
%E2%97%8F vei oferi consultanta in alegerea ramelor, a lentilelor de ochelari si ochelarilor de soare.
%E2%97%8F vei gestiona, manipula si pregati echipamentele in conditiile recomandate de firmele producatoare
%E2%97%8F vei face activitati de contabilitate primara aferente procesului de vanzare din locatie

Beneficii
Ce iti oferim?

%E2%97%8F training pentru tot ceea ce ai de facut (utilizare aparate, vanzari, comunicare etc)
%E2%97%8F contract de munca pe perioada nedeterminata
%E2%97%8F mediu de lucru placut si curat
%E2%97%8F procent din vanzari
%E2%97%8F bonus in functie de performanta
%E2%97%8F posibilitatea de a progresa in cariera in cadrul companiei

Iata cateva motive pentru care sa te alaturi companiei noastre:

%E2%97%8F faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva
%E2%97%8F iti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant
%E2%97%8F ideile si initiativele tale sunt incurajate si apreciate
%E2%97%8F beneficiezi de oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala