Personal vopsitorie

Cerinte post
Studii medii de profil
Disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi (cerinta obligatorie)
Capacitate de interpretare a documentatiilor tehnice
Experienta relevanta intr-o pozitie similara (constituie avantaj)
Atentie la detalii

Responsabilitati
Pregateste suprafetele de vopsit si vopseaua ce va fi folosita
Efectueaza operatia de vopsire in camp electrostatic, conform cerintelor din formularul de productie
Aplica straturile de vopsea conform specificatiilor de vopsire cu ajutorul pistolului de vopsit
Urmareste si controleaza procesul de uscare a pieselor in cabina de vopsit, monitorizeaza temperatura de uscare si timpul de mentinere in cabina
Verifica piesele din punct de vedere cantitativ si calitativ dupa operatia executata

Beneficii
Tichete de masa
Decontare transport
Bonus de performanta
Asigurare medicala privata
Pensie privata

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.

Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.

Pentru mai multe detalii va rugam accesati: www.csiportal.com