Receptionera

Job Expirat

Cerinte post
- absolventa de studii superioare
- experienta anterioara pe un post similar
- capacitate de a lucra cu termene limita si de a efectua sarcini variate simultan
- cunostinte de operare MS OFFICE
- abilitati de comunicare si interrelationare

Responsabilitati
- preia apelurile telefonice, efectueaza programari, mentine legatura cu pacientii telefonic sau prin e mail
- mentine legatura cu personalul medical din policlinica si laborator, asigura interfata si comunicarea dintre acestia si sediul central (administrativ)
- gestioneaza relatia cu medicii colaboratori
- organizeaza activitatea din receptie
- mentine legatura cu top managementul (informeaza, raporteaza, propune solutii de imbunatatire a activitatii)
- activitati de ordin administrativ / secretariat

Beneficii
Se ofera salariu competitiv, peste media pietei. De asemenea, exista oportunitatea de a dezvolta o cariera in oricare dintre departamentele companiei, pe baza planului de cariera stabilit.

Centru medical privat care detine o retea de laboratoare si policlinicii proprii, la nivel national.