Referent relatii externe

Cerinte post
- locat sau disponibilitate de relocare in orasul Beclean;
- cunostinte limba italiana si engleza- cel putin nivel mediu;
- studii superioare finalizate (tehnice, economice);
- cunostinte de operare PC;
- capacitate de munca in echipa;
- experienta anterioara in productie - reprezinta un avantaj;

Responsabilitati
- persoana care va ocupa aceasta pozitie va asigura interfata dintre companie si partenerii straini;
- asigura comunicarea (in scris, telefonic, fax, e-mail) cu partenerii companiei;
- preia comenzile transmise de partenerii externi si le transmite departamentelor implicate in realizarea lor;
- este responsabila de calculul materiei prime necesare pentru realizarea productiei;
- este responsabila de verificarea mostrelor realizate;
- este responsabila de imprimarea etichetelor pentru fiecare comanda;
- este responsabila de intocmirea packing list;
- este responsabila de solutionarea problemelor aparute pe linie de aprovizionare, planificarea productiei, realizarea productiei in termenele planificate, expeditii;

Beneficii
- un pachet salarial competitiv, corelat cu performanta in munca;
- mediu de lucru placut si profesionist;
- program de munca luni-vineri, 8-16.30;
- decontarea transportului;
- posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice.

Suntem o companie Infiintata in anul 2000 specializata in producerea de ambalaje de lux. Piata principala de desfacere este strainatatea, compania colaborand cu importanti clienti din Italia.