Responsabil Administrativ cu limba engleza - Iasi

Job Expirat

Cerinte post
Recrutam pentru unul dintre clientii nostri - unul din leaderii mondiali in producerea si furnizarea a unei game variate de servicii si componente auto pentru cele mai mari companii din industria Automotive, pozitia de

ASISTENT ADMINISTRATIV cu limba Engleza

Locatie: Iasi
Nr. pozitii vacante: 1

Cerinte:

- cunostinte de limba Engleza - nivel avansat;
- studii superioare finalizate;
- excelente abilitati de analiza si atentie la detalii;
- capacitate de selectie, clasificare si interpretare eficienta a informatiilor;
- foarte bune abilitati de comunicare si capacitate de adaptare;
- foarte bune abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
- prezenta de spirit si stapanire de sine in tratarea situatiilor neprevazute sau urgente;
- abilitati demonstrate de operare PC - pachetul Microsoft Office (Word si Excel, PowerPoint).

Constituie un avantaj:

- studiile in domeniul economic;
- experienta de lucru in cadrul unei pozitii similare.

Responsabilitati
- mentinerea relatiei cu institutii publice, in special cu administratiile locale si centrale;
- indeplineste atributii de office management, administrative, logistica;
- mentine relatia cu clientii si furnizorii, lansarea comenzilor si aprovizionarea adecvata in functie de necesitatile din cadrul companiei;
- intocmeste documente in relatie cu activitatea companiei: adeverinte, adrese, rapoartefacturi, deconturi justificative etc.;
- organizeaza documentele si mentine arhiva existenta;
- realizeaza rapoarte saptamanale de activitate si transmite propunerile sale cu referire la aceasta.

Beneficii
- pachet salarial atractiv: grila salarizare, bonusuri de performanta, asigurare de sanatate;
- posibilitatea de promovare profesionala, cu acces la oportunitatile interne de dezvoltare a unui plan de cariera;
- integrarea intr-un mediu de lucru dinamic, multicultural;
- programe de training specifice activitatii.

Train2Perform este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste in domeniul Resurselor Umane. Echipa noastra ofera partenerilor de business solutii personalizate pentru optimizarea relatiilor interumane, acoperind urmatoarele domenii: recrutare si selectie de personal, training, consultanta si management al resurselor umane.