Vopsitor auto

Cerinte post
• Certificat de calificare in meseria de vopsitor auto
• Minimum 3 ani experienta intr-un post similar
• Abilitati de lucru individual si in echipa

Responsabilitati
• Executa operatiile de vopsire repartizate
• Alege materialele si stabileste metoda de vopsire
• Efectueaza aplicarea tratamentelor speciale
• Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice
• Intretine curatenia la locul de munca

Beneficii
• Pachet salarial atractiv
• Pachet de servicii medicale si asigurare de sanatate
• Training permanent
• Mediu de lucru profesionist
• Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul la adresa hr@evwholding.ro.
Relatii suplimentare se pot obtine la telefon nr. 0372 200 026, 0372 200 117.

EVW Holding, parte a Turbo's Hoet Group, detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara printr-un pachet complet de vanzari vehicule comerciale si prin toate serviciile aferente (intretinere si service).