ELECTRICIAN in Timisoara

Cerinte post
- Experienta de munca - minim 1 an
- Autorizatie ANRE - avantaj

Responsabilitati
- Executa instalatii electrice JT interioare/exterioare conform planului, respectand normativele in vigoare;
- Pregateste, verifica si pune in functiune instalatii electrice;
- Remediaza defectiunile de orice tip aparute la instalatiile executate.

Beneficii
- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Program de lucru Luni - Vineri, 8 - 16:30
- Diurna (pentru lucrarile in care se deplaseaza peste 50 km).

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze luni - vineri, in intervalul orar 10:00 - 18:00 la numerele de telefon 0748 121 277/ 0724 994 858 sau ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail selezione1@lifein.ro
Adresa: Bld Eroilor de la Tisa, nr. 37/A, vis - a -vis de fostul Abator, zona Complex - TIMISOARA

Lifein Job se prezinta ca un partener strategic pentru proiectarea unor solutii personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica si executa initiativele de schimbare, consolidare si dezvoltare ale clientului ajutandu-l sa dobandeasca instrumente avansate de management al personalului.