Reprezentant tehnic vanzari piese

Cerinte post
Studii medii/superioare (profil tehnic dar nu obligatoriu)
Minimum 3 ani experienta in vanzari de piese auto
Cunostinte operare pachet MS Office - in special Excel, programe de identificare piese
Cunostinte limba engleza la nivel conversational
Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere
Persoana dinamica, persuasiva, orientata spre rezultate
Posesor carnet de conducere categoria B

Responsabilitati
Identifica si gestioneaza nevoile clientilor din zona alocata
Promoveaza oferta companiei
Intocmeste si prezinta oferte, negociaza si incheie contracte comerciale
Identifica noi clienti urmarind cresterea cotei de piata si gestioneaza portofoliul de clienti existent

Beneficii
Pachet salarial atractiv
Transport asigurat
Training permanent
Oportunitati de dezvoltare personala intr-o companie de succes

TH TRUCKS, unic importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.