STIVUITORISTI si MANIPULANTI MARFA pentru ITALIA

Cerinte post
Angajam pentru perioada sezoniera (Iulie - Octombrie) STIVUITORISTI SI MANIPULANTI MARFA la o fabrica de prelucrare a rosiilor din Italia!
- Persoana muncitoare, serioasa si responsabila;
- Disponibilitate program in ture;
- Studii primare / medii;
- Cunostinte minime de limba italiana - constituie avantaj.

Responsabilitati
Fara comision sau alte taxe.

Beneficii
- Contract de munca in Romania;
- Oferta salariala motivanta;
- Diurna;
- Cazare asigurata;
- Transport Romania - Italia si retur gratuit.

Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze luni-vineri, in intervalul orar 10:00-18:00, la numerele de telefon 0748 121 277 / 0724 994 858 sau ne puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail selezione1@lifein.ro.

Lifein Job se prezinta ca un partener strategic pentru proiectarea unor solutii personalizate, cele mai potrivite pentru a planifica si executa initiativele de schimbare, consolidare si dezvoltare ale clientului ajutandu-l sa dobandeasca instrumente avansate de management al personalului.