Tehnician diagnoza auto computerizata

Cerinte post
Studii medii
Cunostinte de operare PC, Windows, Internet
Cunostinte solide de diagnoza
Minimum 3 ani experienta in service auto
Abilitati de lucru individual si in echipa
Eficient, operativ, perseverent, pasionat de noile tehnologii auto
Posesor carnet de conducere categoria B

Responsabilitati
Efectueaza diagnosticare si interpretare simpla si complexa, electrica, electronica si electromecanica
Efectueaza lucrari de reparatii conform planificarilor
Asigura suport tehnicienilor mecanici in diagnosticarea si remedierea defectiunilor
Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice

Beneficii
Pachet salarial atractiv
Training permanent
Mediu de lucru profesionist
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

TH TRUCKS, unic importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.