Triaj Epidemiologic

Cerinte post
Abilitati de comunicare si relationare cu echipa si pacientii clinicii;
Atentie la detalii;
Atitudine proactiva.

Responsabilitati
Intampina pacientii care sosesc in clinica
Masurarea temperaturii
Completare chestionar COVID-19
Respectarea protocoalelor de lucru ale clinicii;

Beneficii
Desfasurarea activitatii intr-o clinica dentara moderna cu echipament de ultima generatie;
Posibilitatea de a evolua in cariera;
Colaborare pe termen lung.

Cauti un loc de munca stabil intr-un mediu placut alaturi de o echipa tanara si energica? Te asteptam in echipa Crystal Dental Clinic!

Crystal Dental Clinic, intr-o ambianta deosebita si relaxanta, dispune de 9 cabinete amenajate pentru chirurgie, implantologie, endodontie, protetica, estetica dentara si faciala, ortodontie, pedodontie, profilaxie si preventie dentara, camera de sterilizare, o sala de curs si spatii destinate administratiei. Clinica s-a numarat printre primele in Romania in care a fost aplicata metoda “4 hands dentistry” si in care accentul a fost pus in egala masura atat pe partea curativa, cat si pe partea preventiva.