PERSONAL CURATENIE - LONDRA AGENTI CURATENIE - LONDRA 1400 lire - fara taxe

Job Expirat

Cerinte post
PERSONAL CURATENIE - LONDRA
AGENTI CURATENIE - LONDRA

Dupa recrutarile de succes din ultimii doi ani, partenerul nostru din Londra, un furnizor specializat de servicii de curatenie pentru sectorul cazarilor pentru studenti, revine in Romania pentru noi angajari.

Se cauta candidati pentru urmatoarele pozitii:

AGENTI CURATENIE - cu si fara experienta in domeniu
COORDONATORI ECHIPE - se necesita experienta in domeniu (in coordonarea unei echipe);

Numar posturi disponibile: 150

Tip Contract: perioada determinata ( iunie-septembrie )

Locatie: Centrul Londrei, Marea Britanie

Data de start: iunie 2018

Oferta salariala: salariul mediu lunar net de 1.400 GBP (minimum asigurat 1.140 GBP) - salariul este in functie de orele lucrate si camerele facute.

INTERVIURI DIRECTE CU ANGAJATORUL in Bucuresti si Sibiu in APRILIE 2018.

Cerinte:

Nivel Engleza - constituie avantaj;
CV completat la zi - in limba romana;
Experienta in domeniu - reprezinta avantaj;
Seriozitate;

FARA TAXE/COMISIOANE!!!

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la0775327496 sau pe email la job4lifesibiu@gmail.com

Responsabilitati
Responsabilitati:

Pregatire camera pentru curatenie;
Adunarea gunoiului sau a lucrurilor nefolositoare;
Folosirea corespunzatoare a produselor de curatenie;
Curatenia bucatariei, baii, dormitorului in conformitate cu standardele impuse;
Aspirat/sters praf in camera;
Schimbare lenjerie;

Beneficii
Beneficii:

CONTRACT DE MUNCA - semnat si declarat in Marea Britanie;
CAZARE - asigurata contracost (toate utilitatile incluse: apa, lumina, internet);
Suport in transferul de la aeroport catre Londra;
Asigurare medicala - prin contract;
Suport in transferul local in comun in Londra;
Transportul pana in Marea Britanie - va fi asigurat de fiecare candidat in parte;

Prezentarea firmei
THE FUTURE BEGINS NOW!